Ailenizin Ümitköy'deki Diş Hekimi

Ankara Ümitköy Diş Hekimi Uygar Ürer, 2010 yılından itibaren Moondent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde mesleki hayatını ve uzmanlığını devam ettirmektedir. Implantoloji ve Protetik Diş Tedavisi üzerine yapılan çalışmaların haricinde, birçok ağız ve diş rahatsızlıkları üzerine de çalışmalarını sürdürmektedir.
Ümitköy Diş Hekimi Uygar Ürer, implantoloji konusunda gelen vakalarda sağlık geçmişi ve tam değerlendirme yaparak tedavilere başlamaktadır. Söz konusu tedavilerin, hasta için uzun ömürlü olması ve olası rahatsızlıkları önlemesi öncelik olarak belirlenmektedir. Erken tanı ve tedavinin önemini vurgulayan Dt. Ürer, bireyin sağlığını etkileyen ve yaşam kalitesini düşüren hastalıkların rutin muayene ile önlenebileceğini de belirtmiştir.

Diş hekimliğinin ülkemizde hala acil ihtiyaç durumunda gidilmesi gereken sağlık birimi olarak görülmesi, ülkenin yeterli bilince sahip olmamasını da ortaya koymaktadır. Tüm diş hekimlerinin bir görevi de insanları ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirmektedir. Bilinçli bir toplumun aynı zamanda sağlıklı bir toplum anlamına geldiği unutulmamalıdır.

Türkiye Diş Hekimleri Birliği’nin belirlediği koruyucu diş hekimliği sayesinde, daha çok bireye ağız ve diş sağlığının önemi anlatılabilmektedir. Özellikle ebeveynlerin, çocuklarının ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, gelecek nesillerin sağlıklı olmasını sağlayacak bir uygulamadır.

Randevu
E-Mail
Whatsapp
Telefon
Randevu
E-Mail
Whatsapp
Ara
Takip Et